Niviuk Türkiye -
Yazdır

ACRO ZAMANI!

Acro ve serbest stil tutkunuzu keşfedin ve kendinizi ona bırakın. Sınırsız olasılıklar dünyasında, yeni E-Gravity ile kontrol her zaman sizin ellerinizde olacak. Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve yeni meydan okumalara hazır olun.

Stilinizi zirveye taşıyın

Eğlenceli ve dengeli bir kanatla hayal gücünüzü besleyin. Kendi numaralarını çok kullanışlı ve kolayca manevra yapabilen bir kanatla oluşturmaya başla ve acro ve serbest stil dünyasına dal.
Güvenlik gerçekten uçmana izin veren şeydir
Stabilitesi ve kolay toparlanması sayesinde, her an yeni manevraları denemenizi teşvik etmek için gerekli güveni sağlayacak çevik ve güvenli bir kanatla acro'da sürekli ilerleyebilirsiniz.

Sınırsız öğrenme

Biliyoruz ki, öğrenmenin anahtarı manevraları tekrar tekrar yapmaktır. E-Gravity'nin içyapısı esnek olduğu kadar dayanıklı malzemelerle oldukça güçlendirilmiştir, böylece tekniğinizi minimum yıpranma ile geliştirebilirsiniz.

Acro Zamanı

SAT, helikopter, asimetrikler, infinity tumbling… Eğer bu numaraları izlemekten zevk alıyorsanız, bir de kendiniz yaptığınızı hayal edin.. E-Gravity, acro ve serbest stil dünyasına açılan kapınızdır. Bu disiplinin uzmanları tarafından yapılan eğlenceli, güvenli ve manevra kabiliyetine sahip bir kanatla tutkunuzu besleme ve havada kendinizi ifade etme olanaklarıyla dolu, heyecan verici bir dünyaya hazır olun.

E-Gravity’nin performansı yeni başlayanlar için idealdir. Sezgisel olarak kontrol edilebilen, hızlı, doğrudan tepkiler sunan ve kolay kullanımlı bir kanattır. Kanadın daha temiz ve daha verimli profili, çeviklik ve güvenlik açısından dengelenmiştir ve çok çeşitli manevralar için mükemmeldir. Ayrıca, pilotun serbestçe hareket etmesini sağlayan farklı hız aralıklarına sahiptir.

E-Gravity’nin termiklerdeki performansı mükemmeldir.. SLE teknolojisinin uygulanması, esnekliği kaybetmeden daha sert bir hücum kenarı sağlar, böylece kanat profilinin acro çalışmak için gerekli hareketliliği en uygun şekilde sürdürmesine ve kapanmalarda daha kolay toparlanmasına olanak sağlar. Bu, daha yumuşak koşullara sahip bölgelerde uçmanıza da olanak sağlayan daha düşük bir çöküş oranını da beraberinde getirir.

Yaratıcılığınızı açığa çıkarmak için güvenlik ve konfor çok önemlidir. Hızlı ve mükemmel bir kalkış için kolayca havayla doluşu ve rahat uçuşu E-Gravity, pilotlarını çok memnun edecek. Optimize edilmiş profili ve bağlantı noktalarının konumu, mükemmel ‘roll and pitch’ stabilitesi anlamına gelmektedir.

Ek olarak, daha yumuşak stall noktası, eşsiz bir kolaylıkla yeni manevralar denemenize ve oynamanıza izin verecektir. Kısacası, E-Gravity, acro ve freestyle dünyasında ilk adımlarını atmak isteyenler için mükemmel bir kanattır. Kendini her zaman eğlenceye bırakan, tam güvenlik ve konfor sağlayan bir kanat.

Yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanın zamanı geldi. Acro zamanı!


Renkler
MarsMars   WarriorWarrior  


TEKNİK BİLGİ

E-GRAVITY     19 21 23
Cells Number   50 50 50
Aspect Ratio     5.3 5.3 5.3
Area Flat m2 19 21 23
  Projected m2 16.27 17.98 19.69
Chord Maximum m 2.33 2.44 2.55
Lines Total m 261 275.8 289.3
  Main   2+1/3/4/2 2+1/3/4/2 2+1/3/4/2
Risers Number 4 A+A'/B/C/D A+A'/B/C/D A+A'/B/C/D
  Trimmers   NO NO NO
  Accelerator mm 100 100 100
PTV Minimum kg 60 75 90
  Maximum kg 80 95 110
Weight   kg 4.4 4.7 5
Certification   EN - B B

 

© Blank Plazart - Free Joomla! 3.0 Template 2020